Yhteystiedot

CODEMEN OY

Y-tunnus: 2577936-4

+358 10 336 2600

Helsinki
Malminkatu 34
00100 Helsinki

Tampere
Hatanpään valtatie 34 A
33100 Tampere

Turku
Joukahaisenkatu 1
20520 Turku

Oulu
Elektroniikkatie 2
90590 Oulu

Verkkolaskuosoite: 003725779364
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126


Kuinka voimme auttaa sinua menestymään?

Juha Karjalainen

Toimitusjohtaja

+358 400 855 846

juha.karjalainen@codemen.fi

Misa Ahola

Hallituksen puheenjohtaja

+358 50 346 5010

misa.ahola@codemen.fi

Milla Kortelainen

COO, hallinto

+358 45 141 0750

milla.kortelainen@codemen.fi

Tero Lähteenmäki

Myynti- ja markkinointijohtaja

+358 40 547 2446

tero.lahteenmaki@codemen.fi

Jussi-Pekka Peltonen

Liiketoimintajohtaja

+358 45 672 7257

jussi-pekka.peltonen@codemen.fi

Olli Myöhänen

Liiketoimintajohtaja

+358 40 759 0997

olli.myohanen@codemen.fi

Niilo Alfthan

Chief Designer

+358 50 385 3966

niilo.alfthan@codemen.fi

Jouko Vaskimo

Chief Project Officer

+358 50 374 2198

jouko.vaskimo@codemen.fi

Mikko Nousimaa

Myynti- ja markkinointipäällikkö

+358 50 372 9070

mikko.nousimaa@codemen.fi

Eero Hyytinen

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 40 577 6338

eero.hyytinen@codemen.fi

Jesse Kumpulainen

Codemen-verkosto

+358 50 409 3338

jesse.kumpulainen@codemen.fi

Mika Myllynen

Chief Information Officer

+358 40 526 4875

mika.myllynen@codemen.fi

Katja Penttinen

Henkilöstöjohtaja

+358 40 5859 273

katja.penttinen@codemen.fi

Emma Valli

Rekry- ja viestintäasiantuntija

+358 50 548 0706

emma.valli@codemen.fi

Ota yhteyttä

Helsinki

Tampere

Turku

Oulu

;